Föremål som liknar färglitografi signerad och numrerad
2016 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 300
Sold den 29 april 2024
6100 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 1100
Sold den 18 mars 2024
8080 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 5200
Sold den 12 februari 2024
2005 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 600
Sold den 11 december 2023
6555 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 300
Sold den 27 november 2023
6019 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 15 maj 2023
3074 LITOGRAPH
Sold: SEK 1300
Sold den 12 december 2022
2025 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 300
Sold den 28 november 2022
1029 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 12500
Sold den 28 november 2022